- CANON

Цена
€18 16 / 35 52 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA MG5750, MG6850, MG7750 |
| Цвят | Pigment Black |
| Брой страници | 300 pages (A4 Colour Document), 3050 photos (10x15cm photo) |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Pigment Black |
| Цвят | Pigment Black |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.05кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 300 страници |
| Обем (ml) | 9.5 мл |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS5300 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS7400 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA iP2850 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MG2400 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MG2550 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MG2950 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MG3050 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA MX495 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TR4550 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3150 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3350 серия |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TR4750i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TR4751i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TR4755i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TR4756i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3550i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3551i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3750i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3751i |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA TS3752i |
| OEM код | 0372C001 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.05кг |
Оригинален касет Canon PGI-570 PGBK Пигментно черно
Получете ясен, лазерно-качествен черен текст за ежедневните си документи с оригиналната касета Canon PGI-570 PGBK. Този консуматив на Canon осигурява надеждна производителност и остри, устойчиви на размазване отпечатъци, които ще направят бизнес комуникацията ви по-професионална.
Ключови Предимства
- Остър черен текст — Пигментното мастило осигурява дълбок, наситен черен текст, устойчив на размазване и вода.
- Оригинално качество Canon — Проектирано и тествано за безупречна съвместимост с вашия Canon PIXMA принтер.
- Лесен монтаж — Просто поставяне без усилие и без разливи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Тип мастило | Пигментно |
| OEM код | 0372C001 |
| Капацитет | Стандартен |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Касета Canon PGI-570 PGBK
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




